hgs-ogs-sistemleri

 

HGS ve OGS sistemleri

Özellikle site giriş çıkışlarında, kapalı ve açık otoparklarda, köprü giriş çıkışlarında, şirket otoparklarında, plaza otoparklarında güvenli ve hızlı şekilde geçiş hakkı amacıyla yapılan HGS – OGS Sistemleri ile giriş ve çıkışların kontrolü rahatça yapılabilir. Hızlı geçiş-otomatik geçiş sistemleri sayesinde trafik yoğunluğu azaltılmaktadır.

HGS – OGS sistemleri özelikleri
HGS – OGS sistemleri yardımıyla hızlı geçiş sistemi kullanılarak etiket okuma performansı hızlı çalışır ve bariyerler rahatça açılır. Herhangi bir trafik yoğunluğuna maruz kalmadan araçların giriş ve çıkışları temin edilir. Hızlı geçiş sistemleri ile özellikle sitelerde güvenlik görevlilerinin bariyer açma benzer biçimde bir problemleri kalmamaktadır. HGS – OGS sistemi ile özellikle otoparklardan yararlanmak isteyen kişilerin camlarına yerleştirilen HGS stikerı sayesinde hangi aracın ne zaman hangi kapıdan giriş çıkış yapacağı denetim altına alınmış olmaktadır.

HGS – OGS sistemleri nerelerde kullanılır?
HGS – OGS sistemlerinin kullanım alanları içinde fabrika girişleri, rezidanslar, belediyeler, üniversiteler, özel bina otoparkları, site otoparkları bulunmaktadır.

HGS – OGS sistemlerinin avantajları
HGS – OGS sistemleri otoparklardan hızlı giriş çıkış sağlar. çalgıların güvenli şekilde giriş çıkışları sağlanmış olur. Trafik yoğunluğu azalır. Mevcut bariyer ve otomatik çalışan kapı sistemlerine uyumlu olarak çalışabilir. Kötü hava koşullarından etkilenmeden çalışır.

Siz de bulunmuş olduğunuz yerde HGS – OGS sistemlerinden bireşim Güvenlik güvencesi ve garantisiyle yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarımızdan bizimle mesajşime geçerek almak dilediğiniz hizmet için lüzumlu bilgileri detaylı şekilde alabilirsiniz.