Personel Takip Sistemleri, Zaman Kontrol Sistemleri, pdks sistemi

 

Bekci denetim Saati, Turnikeli Geçiş Kontrolleri, Otopark Bariyer Sistemleri ve Access Geçiş denetim Sistemleri konularında yapmış olduğu çalışma ve hizmetler ile pazarın önde gelen firmalar arasına girerek, bölgesel şirket kimliğinden tüm Türkiye’ye hizmet veren bir şirket haline gelmiştir. Geliştirdiği çözümleri hem direkt satış, hem de çeşitli illerdeki çözüm ortakları ile tüm Türkiye’ye sunmaktadır.

Bugün güçlü uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız 2010 yılından itibaren TSE Servis ve yeterlilik belgesine sahip olarak hizmet vermektedir.zaman_konrtol Firmamız sistemler ile ilgili satış sonrası servis, bakım, arıza tespit ve tamir hizmetleri vermektedir.

Kuruluş yılından bu yana dürüstlük ilkesini benimseyerek, dengeli ve sağlıklı bir halde gelişen şirketimiz, müşterilerinin gösterdikleri yakın ilgi ve güven sayesinde bu günkü özsevi verici konumuna ulaşmıştır. şirket olarak kurmuş olduğumuz ve halen satış sonrası servis ve destek verdiğimiz sistemlerin sayısı 13,000’ in üzerindedir.

Şirketimiz bünyesinde, AR-GE çalışmalarına verilen örutubet sonucunda söz m
evzusu biometrik, face, proxmity sistemlerin italat icra eden, yazılımlarını geliştiren bir şirket haline gelmiştir. Şirketimiz,internet, üretici şirket broşürleri ve medya üzerinden sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekte, çalışanı eğitip müşterilerini son teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirmektedir.

Şirketimiz ZKTECO, SONY, SAMSUNG, HID, MAKİM, NEUTRON, benzer biçimde bir çok enternasyonal şirketin ürünlerinin temsilciliğini yaparak, yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazları, sistem çözümlerinde ve otomasyon uygulamalarında kullanmaktadır.

Kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak etkinlik alanları:

BİOMETRİK PARMAK İZİ KONTROL SİSTEMLERİ,

PROPASS FACE YÜZ TANIMA KONTROL SİSTEMLERİ,

PROXMITY KART OKUYUCU KONTROL SİSTEMLER,

PLAKA TANIMA SİSTEMİ,

ACCESS KAPI KONTROL SİSTEMLERİ

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ,

OTOPARK BARİYER SİTEMLERİ,

OGS/HGS OTOPARK SİSTEMLERİ,

WC KONTROL SİSTEMLERİ,

ÜYE TAKİP SPOR SALONLARI SİSTEMİ,

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMLERİ,

ACCESS GEÇİŞ KONTROL,

PERSONEL YEMEK KONTROL,

BEKÇİ TUR KONTROL,

PERSONEL KART PRINTER,

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ,

METAL ARAMA DEDEKTÖRLERİ

Tam Kapsamlı Zaman Kontrol Hizmetleri veren Arma Teknoloji Merkezi Siz Değerli Müşterilerimize 7/4 Teknik destek ve Bilgilendirme Yapmaktadır.