logousd
armakurumsal

Hakkımızda
Bilişim yolunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan dünyamızda bilgi güvenliği ihtiyacının artması nedeniyle bilgi teknolojilerinin daha etkin olarak kullanılabilmesi gerekmektedir.arma_bilgisayar

Yaklaşık 20 senelik bir tecrübenin birikimi ile 1996 yılında bilişim sektörüne giren Arma Bilgisayar Elk. San. Tic.Ltd.Şti Teknoloji Danışmanlığı ve Hizmetleri 
 hizmetleri vermektedir.

Konusunda uzman kadrosu ile birlikte kalite anlayışı, iş etiği, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yaklaşımı, güvene dayalı iletişim anlayışı ve toplumsal sorumluluk değerlerinin bilinci ile hızla büyüyerek sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

Günümüzde birçok ülkede faaliyet gösteren Eksper ltd, yurtdışında da büyümeyi hedeflemiş ve bu amaçla Amerika, Kanada, Rusya, Almanya, Mısır, İran ve Nijerya’da bulunan distribütörleri ile kısa zamanda bu ülkelerde birçok bankaya hizmet verir duruma gelmiştir.

Misyon

Ülke çıkarlarını öncelikli gözeterek değer yaratmak, Müşterilerimizin bilişim teknolojilerini, bilgi ve tecrübelerimiz ışığında, en etkin şekilde kullanarak ekonomik faydalar elde etmelerine katkıda bulunmak, hizmet ve ürün kalitemizi sürekli olarak geliştirmektir.

 

Vizyon

Bilgi teknolojileri konusundaki yetenek ve tecrübelerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, alanında Türkiye’de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olan bir marka olmaktır.

.

Arma Bilgisayar Elk. San. Tic.Ltd.Şti

logoald